(01) — Правильне питання

Ти думаєш, тобі треба новий спеціаліст. Або новий сайт. Або більше обороту. Можливо. А можливо — ти часто вирішуєш не ті задачі, і це варто перевірити.

дизайн-мислення/ стратегія/ екзекьюшн/ копірайт/ режисура/ звук
— це до мене. Якщо здається, що це мають бути різні люди — у цьому і суть.
Скачайте мій Gallup CliftonStrengths 34 ↓
далі може бути боляче
Mastercard ✦ Gasanova ✦ Uber ✦ Kinder ✦ Zavertailo ✦ Zetetics ✦ GOLOBORODKO ✦ IQOS ✦ KULAKOVSKY ✦ The Coat ✦ Honey ✦ Giving Tuesday ✦ SNDCT ✦ shelter.film ✦  Mastercard ✦ Gasanova ✦ Uber ✦ Kinder ✦ Zavertailo ✦ Zetetics ✦ GOLOBORODKO ✦ IQOS ✦ KULAKOVSKY ✦ The Coat ✦ Honey ✦ Giving Tuesday ✦ SNDCT ✦ shelter.film ✦ 
(02) — Хто я в кімнаті

Не консультант.

Другий пілот, якого підключають на подумати, щоб не наробити помилок знову.

(03) — Як це працює

Я не вмію всього. Я вмію генерувати ідеї і стратегії. Вмію бачити ширший контекст і рефреймити бачення під задачі, які можна виконати.

01
Знайомимося і говоримо

Зрозуміємо, чи знаходимо ми спільну мову та чи збуджує нас думати разом.

02
Уважно слухаю, про що ти думаєш.

Часто справжнє питання — не те, з яким ти прийшов. Скажімо, майже завжди.

03
Думаємо і втілюємо.

Що це буде — хто знає. Давай розбиратися і вирішувати.

(04) — З чим приходять

Не з готовим завданням. З моментом.

A.Задумав велике — і хочеш гострий погляд до того, як вкладешся.
B.Щось не сходиться, а дедлайн уже дихає в спину.
C.Все ніби правильно — але всередині відчуття, що не туди.
D.Порядки так і не наводяться. З якого кінця це чистити не ясно.
E.Хочеш нового кроку, але відчуваєш, що недостатньо інформації для прийняття рішення.

Я думаю, цього тиску достатньо для інтро-дзвінка, чи треба ще?

(05) — Так а який продукт

Я продаю дві речі: де я думаю і де я втілюю.

A.Чекап та рефрейм
Давай розберемося

Одна розмова. Я дивлюся на твою задачу свіжим оком і показую, де справжній важіль. Тільки правильні питання дають правильні відповіді. І навіть хороші речі треба робити в правильному порядку.

B.Виконання
Давай зробимо

До екзекьюшену. Коли ми збільшили інформацію для прийняття рішення і переформулювали питання і відповіді — ми точно будемо знати що робити та будемо впевнені чому.

(06) — Приємний бонус

І те, що йде в комплекті.

01
Кажуть, я хороший режисер.
02
Маю власну звукову студію.
03
І глибоко в темі діджиталу та AI.
04
Часто виступаю поганим копом для тих, хто інвестує в нові проєкти.
05
Як креативний продюсер, відповідав за бюджети понад €500k.
06
Можеш скачати мій Gallup CliftonStrengths 34
(07) — Хто я
Олег Тетерятник — креативний консультант і режисер

Я перфекціоніст — у робочому сенсі.

Олег Тетерятник. Креативний head і режисер. Понад 15 років зводжу ідею і виконання в одну лінію — у фінтеху, фешені, хореці, кіно й рекламі. Шукаю команди із сильними власниками бізнесу чи менеджерами, з якими ми справді втілимо те, що знайшли.

Найкраще працюю там, де ще нікому не ясно, що саме треба зробити.

(08) — Кого шукаю

Хто реально візьме і доробить.

01Бізнеси, які вже хороші, але хочуть ще більший, якісний наступний крок.
02Власники бізнесів, які хочуть впевнитися, як між кількома хорошими ідеями обрати одну.
03Фаундери, яким треба ще одна T-shaped голова, з якою подумати.
04Команди, які хочуть працювати технологічніше — операційно і творчо.
05Проєкти, які цінують клієнтський досвід своїх покупців.
06Бізнеси, де власники завжди знають, що можна краще.

Мені важливо, щоб моя робота була реалізована, а не лишилася PDF-файлом. Якщо ви шукаєте чарівну пігулку — її немає. Але я знаю, як робити правильні речі у правильному порядку. Знаю, як збільшити вам контекст та інформацію для прийняття рішення, — і можу допомогти втілити це в життя.

(09) — З думкою про вас

Є українські бренди, за якими я стежу — і думаю, що разом ми могли б зробити щось добре. Якщо ви з них або десь поруч — мені було б цікаво вас почути.

Monobank/Fractal/Gunia/Coosh/Rikky Hype/Crumb

Немає вас тут? Ну, може, у вас сумний інстаграм, нецікаві інтерв’ю чи вас немає в тредсі. Хто зна чому. Тому краще напишіть.

Ви тут є? Можете мене запитати, що б я покращив у вас, зі сторони. Завжди можна краще.

(10) — Лишилось одне

Будемо знайомі.

напишіть краще в телеграмі
@diroleh
Прийняв. Відповім особисто і швидко.